Про нас

 

Привіт, мене звати Анна, я топ-менеджер компанії Sezone і хочу вас познайомити з компанією та нашими продуктами ближче.

 

Наша мета зробити цей світ красивішим і щасливішим. Адже по собі знаємо - в новому вбранні дівчина сяє зсередини, з'являється бажання ходити на роботу, побачення і зустрічатися з подружками. За тривалий відрізок часу ми досконально вивчили що хочуть бачити і носити наші клієнтки, за якими виробами вони повертаються знову і знову. Ми розробляємо і втілюємо в життя жіночий одяг в діловому і кежуал стилях.

 

Що також важливо, наша команда, і я зокрема, обирають наші товари для себе особисто. Вважаю, це показник успіху, коли всередині компанії люди активно підтримують і рекламують виробництво за особистою ініціативою, це безсумнівний знак якості. Ми продаємо вироби в наших магазинах, а також обробляємо замовлення онлайн. Якщо в твоєму місті немає нашого магазину, або ти просто любиш купувати онлайн, - цей сайт для тебе.

 

 

Як я вже говорила, ми приділяємо значну увагу побажанням, відгуками і зауваженням до нашої роботи. Ця інформація завжди доходить і обробляється засновниками компанії.

 

Ви часто розповідаєте нам, що купуюте одяг від Sezone вже протягом багатьох років. Такими відгуками команда дуже мотивується, адже ми причетні до створення речей, які обирають серед численних конкурентів роками! Дякуємо кожній з вас за вибір і за те натхнення, що мотивує нас розвиватися далі.